Naprawa Hydrauliki Siłowej

Główną działalnością w zakresie serwisu hydrauliki siłowej w naszej firmie jest naprawa:

- pomp hydraulicznych tłoczkowych - nasza główna specjalizacja
- oraz łopatkowych
- silników i siłowników hydraulicznych (tłokowych,teleskopowych,nurnikowych),
- rozdzielaczy,
- hydromotorów                                                                                         
- orbitroli,
- przekładni skrętu,
- i wielu innych.

Nasz warsztat jest odpowiednio wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i stanowiska testowe.
Wszystkie naprawione jednostki testowane są zgodnie ze specyfikacjami fabrycznymi producenta.
Naprawiamy nie tylko różne marki, ale także różne typy pomp i silników hydraulicznych. Dzięki dostępowi do dużego zapasu części oryginalnych i zamiennych oraz zastosowaniu nowoczesnych maszyn możemy naprawić wszystkie elementy mechanizmu w możliwie najkrótszym czasie.

Naprawiamy wszelkiego rodzaju siłowniki: od małych standardowych, do bardzo dużych i skomplikowanych modeli.
Nasz park maszynowy składa się z konwencjonalnych tokarek oraz profesjonalnych stanowisk roboczych.
Usługa serwisowania w naszej firmie składa się z kilku etapów:
  • diagnostyka – na podstawie zgłoszonych przez klienta zastrzeżeń, dotyczących działania poszczególnych urządzeń, sprawdzamy ich sprawność oraz odkrywamy przyczynę powstałej usterki; sprawdzamy również ogólne działanie maszyny, aby wykluczyć ewentualne inne awarie,
  • naprawa – po ustaleniu przyczyny niesprawności sprzętu, nasi fachowcy podejmują się profesjonalnej naprawy, wykorzystując przy tym oryginalne części bądź zamienniki; bogato wyposażony park maszynowy umożliwia nam maksymalnie krótki czas realizacji usługi,
  • testy – aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług stworzyliśmy specjalne stanowisko testowe, w którym sprawdzamy każdy, naprawiony sprzęt; pozwala to na upewnienie się, że dana maszyna działa zgodnie z parametrami technicznymi producenta; dzięki temu możemy zagwarantować jej pełną sprawność.


Aby poprawić czas realizacji opracowaliśmy unikalny system, który pozwala nam znacznie skrócić czas demontażu i montażu. To z kolei przyczynia się do przyspieszenia czasu realizacji usługi. Cechą, wyróżniającą nasz serwis hydrauliki siłowej, jest z pewnością gwarancja, jaką dajemy na naprawione przez nas urządzenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że odbierasz w pełni sprawny i niezawodny sprzęt, który będzie gotowy do eksploatacji przez długi czas.

Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym fachowcom oraz profesjonalnym maszynom, prowadzony przez nas serwis obejmuje cały szereg maszyn (w tym m.in. hydromotory, rozdzielacze, siłowniki tłoczkowe i łopatkowe, orbitrole, silniki czy przekładnie) wielu producentów.

Dodatkowo prowadzimy diagnostykę pomp hydraulicznych (sprawdzanie wydatku pompy) i dopasowujemy zamienniki, w zależności od typu sprzętu. Wykonujemy pomiary i kontrolę ciśnienia w układach hydraulicznych.

Jeśli więc jedna z Twoich maszyn uległa awarii – nie czekaj! Zadzwoń na podany poniżej numer i zamów profesjonalną usługę serwisowania z gwarancją.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
wróć do listy