Spawanie drobnych elementów

Spawanie konstrukcji metalowych

Spawanie uszu tłoczysk siłowników

Spawanie

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne spawanie. Wykorzystujemy w tym celu metody gazowe, elektryczne, jak również TIG. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w realizacji tego typu usług zapewniamy krótki czas oczekiwania na zamówienie oraz najwyższą precyzję wykonania. Pomagają nam w tym wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, a także nowoczesne maszyny.

Bogato wyposażony park maszynowy pozwala nam świadczyć dodatkowe usługi cięcia oraz grzania metali.
Nasza firma oferuje Państwu szeroki zakres usług spawalniczych, obejmujących zarówno metale standardowe (aluminium, mosiądz, miedź i inne), jak również wytrzymałą stal kwasoodporną. Pracujemy na uniwersalnych spawarkach elektrycznych stosując elektrody w otulinie (spawanie łukowe przy pomocy topliwej eletrody) oraz metodą TIG, polegającą na łączeniu elementów nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych.

Metodę spawania TIG można wykorzystać do łączenia cienkich materiałów, ponadto gwarantuje ona czystość spoiny i wysoką jakość wykonania spawu. Stosujemy również metody MIG/MAG, gdzie łączenie następuje przy łuku elektrycznym, wytwarzanym pomiędzy spawanym elementem a elektrodą topliwą w postaci drutu. W przypadku zastosowania tej metody zachowana zostaje czystość spoiny oraz wysoka jakość spawu.

Z naszych usług najczęściej korzystają zakłady produkcyjne różnych branż, np. budowlanej, motoryzacyjnej czy technicznej.Oferujemy spawanie stali węglowej, aluminium, łącząc wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe,aluminiowe oraz kwasoodporne. W celu zapewnienia profesjonalizmu i trwałości końcowego rezultatu, przeprowadzamy kontrolę jakości spoin.

Dysponujemy doświadczonymi i kompetentnymi fachowcami, dzięki czemu nasze usługi cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów w każdej branży, gdzie potrzebne jest łączenie materiałów metalowych. Realizujemy zlecenia od małych, średnich i dużych firm, a także klientów indywidualnych. Standardowo wykonujemy zamówienia jednorazowe, ale jesteśmy również otwarci na regularną współpracę.


Spawanie gazowe

Wśród wielu, świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się również spawanie gazowe, które jest uznawane za jedną z pierwszych metod łączenia elementów metalowych. Jednak jej skuteczność sprawiła, że do dziś jest ona chętnie stosowana. W naszej firmie wykonujemy tego typu prace przy pomocy nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Spawanie elektryczne

Metodą łączenia poszczególnych elementów metalowych, charakteryzująca się dużą wytrzymałością jest spawanie elektryczne, oznaczane symbolem mma. Polega ona na tworzeniu łuku w szczelinie między dwoma częściami. Pod wpływem wyładowań elektrycznych i wysokiej temperatury krawędzie poszczególnych elementów topią się, co w połączeniu z płynnym metalem z elektrody tworzy skuteczne łączenie.

Spawanie metodą TIG

Dzięki postępowi technologicznemu możemy dzisiaj korzystać z wielu metod łączenia metali. Jedną z nich jest spawanie metodą TIG. Wykorzystuje ono nietopliwą elektrodę wolframową oraz osłonę z obojętnego gazu. Technika ta świetnie sprawdza się w przypadku niemal wszystkich metali, a jednocześnie tworzy czystą i solidną spoinę.